Ana sayfa ÜrünlerRekombinant İnsan Büyüme Hormonu

Enjeksiyon için Otantik Nuptropin Rekombinant İnsan Büyüme Hormonu, hgh Lose Ağırlık

Thanks for your good quality product and excellent service, we will come back again!

—— Fransa'dan Stephanie

Delivery soon, the parcel is sealed, and the second time to order, as always! Will order again after a few weeks, be a long-term cooperation!

—— Belinda Raman

Angtropin ve Nuptropin, daha önce hiç kullanmadığım en iyi rhGH 191aa. Google’ı kontrol ettim ve birçok fitness ve vücut geliştirme forumunda bir sürü pozitif yorum buldum.

—— Bayan Valerie Bradley

Ben sohbet şimdi

Enjeksiyon için Otantik Nuptropin Rekombinant İnsan Büyüme Hormonu, hgh Lose Ağırlık

Çin Enjeksiyon için Otantik Nuptropin Rekombinant İnsan Büyüme Hormonu, hgh Lose Ağırlık Tedarikçi
Enjeksiyon için Otantik Nuptropin Rekombinant İnsan Büyüme Hormonu, hgh Lose Ağırlık Tedarikçi Enjeksiyon için Otantik Nuptropin Rekombinant İnsan Büyüme Hormonu, hgh Lose Ağırlık Tedarikçi

Büyük resim :  Enjeksiyon için Otantik Nuptropin Rekombinant İnsan Büyüme Hormonu, hgh Lose Ağırlık

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Nuptropin
Sertifika: GMP & ISO9001:2000 & SFDA
Model numarası: 12iu / flakon, 10vial / kit, 120iu / kit

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 kutu (120iu)
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Orijinal kutusunda
Teslim süresi: 5-7 iş günü
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T / T
Yetenek temini: 2000 kutu / ay
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Vurgulamak:

recombinant hormone

,

human growth hormone hgh

Çeşitli tedaviler için Nuptropin / Rekombinant İnsan Büyüme Hormonu

Nuptropin çeşitli tedaviler için kullanılabilir.

Nuptropin ayrıca rekombine İnsan Büyüme Hormonu veya rhGH olarak adlandırılır. Hipofiz bezinden salgılanan bir hormondur. İnsan büyümesini ve hücre çoğalmasını ve rejenerasyonunu uyarır.

Siz yaşlandıkça, vücudunuz doğal olarak daha az HGH üretir. Artık büyümüyorsunuz, bu yüzden artık düzenli olarak çok sayıda yeni hücre üretmeniz gerekmiyor. HGH kaybı da seni yaşlandıran şeydir. HGH, hücrelerin, kemiklerin, kıkırdakların, kasların, cildin, kan damarlarının, sinirlerin, karaciğer ve böbreklerin büyümesini ve gelişimini doğrudan etkiler. HGH'nin yönettiği bedensel işlevlerin hepsi, yaşlandıkça acı çekmeye başlayan bölgelerdir. HGH seviyeleri düştüğünde, cilt tonunuz boşalır, kırışıklıklar ortaya çıkar ve cilt gevşer ...

Endikasyonları

Çocuklarda ve yetişkinlerde doğal büyüme hormonu eksikliği vakalarında kullanılabilir. Normal büyüme hormonu seviyelerinin üretildiği ancak normal seviyelerin üzerinde olduğu durumlarda da kullanılabilir. Çocuklarda, doğal büyüme hormonu üretilmediğinde kullanılabilir, bu nedenle çocuklarda büyümeyi arttırmak için Nuptorpin'e yardım edilebilir. Yetişkinlerde doğal büyüme hormonunun reddettiği durumlarda kullanılabilir. Kas kütlesini arttırabilir, vücut yağını azaltabilir ve cildi elastik olarak iyileştirebilir ve kırışıklıkları azaltabilir. Nuptropin'in kullanılabileceği diğer tedaviler Turner sendromu, organ transplantasyonu, yanıklar ve travmalardır.

Görünüm - Her flakon beyaz toz şeklinde 12 ul Nuptropin içerir. Güç caked veya küçük parçacıklar halinde görünebilir, bu büyüme hormonu için normaldir.

Dozaj - Kullanılan tedaviye dayanmaktadır. Günlük dozaj, vücut ağırlığının kilogramı başına 0.005 mg arasında, vücut ağırlığının kilogramı başına 0.06 mg arasında değişir. Daha düşük doz ile başlanması ve yavaş yavaş gerekli hedef doza kadar artırılması önerilir. Lütfen doktorunuzun dozu aşmaması için size ne söylediğine göre hareket edin.

İlaç Reaksiyonu ve Diğer Tedaviler - İlaç etkileşimleri yan etkilere yol açabilir veya ilaç gücünü azaltabilir veya artırabilir. Aldığınız diğer ilaçların bu ilacın eylemine müdahale etmediğini doktorunuza danışın. Nuptropin kullanmadan önce diğer koşulların tedavisi tartışılmalıdır. Nuptropin insülin gereksinimlerini karşılayabileceğinden, diyabet doktorları ile görüşmek özellikle önemlidir.

Yan Etkiler - Nuptropinin çoğu insanda yan etkileri yoktur. Çoğu yan etki sürekli kullanım veya dozu düşürerek duracaktır. Yaygın yan etkiler eklemlerde ağrıdır, bu sinirleri itebilen sudan kaynaklanır. Acı durmazsa dozu düşürmeyi düşünün, doktorunuzla konuşun. Bu bileşenlerden herhangi birine karşı alerjiniz varsa ilacı kullanmayın. Lütfen başka bir belirtiniz varsa derhal doktorunuza bildirin.

Önlem - Dozların kaydını tutun. Eğer diyabetik iseniz veya insülin kullanıyorsanız veya başka bir diyabetik, şeker düşürücü ilaç kullanıyorsanız, kan şekerini yakından izlemeniz gerekir çünkü büyüme hormonu vücudunuzun insüline verdiği cevabı değiştirebilir.

Depolama 2-8C'de saklayınız. Donma. Nuptropin çok kararlı ve normal oda sıcaklığında bir ay kalabilir. Ancak, mümkün olduğunda buzdolabında ve daima doğrudan ışıktan uzak tutulması tavsiye edilir. Seyreltildikten sonra soğutulmalıdır. Steril su durumunda 72 saat içinde kullanılmalıdır. Bakteriyostatik su ile seyreltilirseniz, 10 gün veya daha sonra bile kullanabilirsiniz.

İletişim bilgileri
HongKong Amgen Biopharm CO.,LTD

İlgili kişi: Mr. Johnny Lee

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)