Ana sayfa ÜrünlerRekombinant İnsan Büyüme Hormonu

Vücut geliştirme, HGH Anti-aging hygetropin için Riptropin Rekombinant İnsan Büyüme Hormonu

Thanks for your good quality product and excellent service, we will come back again!

—— Fransa'dan Stephanie

Delivery soon, the parcel is sealed, and the second time to order, as always! Will order again after a few weeks, be a long-term cooperation!

—— Belinda Raman

Angtropin ve Nuptropin, daha önce hiç kullanmadığım en iyi rhGH 191aa. Google’ı kontrol ettim ve birçok fitness ve vücut geliştirme forumunda bir sürü pozitif yorum buldum.

—— Bayan Valerie Bradley

Ben sohbet şimdi

Vücut geliştirme, HGH Anti-aging hygetropin için Riptropin Rekombinant İnsan Büyüme Hormonu

Çin Vücut geliştirme, HGH Anti-aging hygetropin için Riptropin Rekombinant İnsan Büyüme Hormonu Tedarikçi
Vücut geliştirme, HGH Anti-aging hygetropin için Riptropin Rekombinant İnsan Büyüme Hormonu Tedarikçi Vücut geliştirme, HGH Anti-aging hygetropin için Riptropin Rekombinant İnsan Büyüme Hormonu Tedarikçi

Büyük resim :  Vücut geliştirme, HGH Anti-aging hygetropin için Riptropin Rekombinant İnsan Büyüme Hormonu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Riptropin
Sertifika: GMP
Model numarası: 10iu / flakon, 100 IU / kutu

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 kutu (100 IU)
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Orijinal kutusunda
Teslim süresi: 5-7 iş günü
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T / T
Yetenek temini: 2000 kutu / ay
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Vurgulamak:

human hormone growth injections

,

human growth hormone hgh

Vücut geliştirme için Anti-aging hygetropin, Riptropin İnsan Büyüme Hormonu 191aa Somatropin

Riptropin rhgh 191aa Somatropin (10iu / flakon x 10vials, 100iu / kit)


Riptropin [rDNA orijinli], bu hormonun daha yüksek seviyelerini gerektirebilecek veya gerektirmeyen insanlar için doğal büyüme insan büyüme hormonu sağlamanın bir yoludur. Riptropin, hipofiz bezinin ürettiği doğal büyüme hormonu ile aynıdır, çünkü 191 amino asit sekansı yapan salgılama teknolojisi ile üretilir.


Riptropin, en yüksek dereceli bir enjekte edilebilir insan büyüme hormonudur. Doğal olarak hipofiz tarafından üretilen HGH, insan vücudundaki birçok fonksiyondan sorumludur. HGH yağ oluşumunu hızlandırırken kas gelişimini destekler, uygun vücut kompozisyonunu destekler. Ayrıca kolesterolü düşürme ve iyi hissetme duyguları ile de yardımcı olur.


GH eksikliği olan kişiler genellikle zayıf kemiklere, azalmış kas gücüne, artmış vücut yağına, daha yüksek kolesterollere sahiptir ve depresyondan muzdarip olabilirler. Riptropin bu gibi durumlarda yardımcı olabilir.
Riptropin çeşitli tedaviler için kullanılabilir.


Çocuklarda ve yetişkinlerde doğal büyüme hormonu eksikliği vakalarında kullanılabilir. Normal büyüme hormonu seviyelerinin üretildiği ancak normal seviyelerin üzerinde olduğu durumlarda da kullanılabilir. Çocuklarda doğal büyüme hormonu üretilmediğinde kullanılabilir, bu nedenle çocuklarda büyümeyi artırmak için bir yardım olarak Riptropin verilebilir, bu nedenle boy problemleri oluşabilir. Yetişkinlerde doğal büyüme hormonunun reddettiği durumlarda kullanılabilir. Kas kütlesini arttırabilir, vücut yağını azaltabilir ve cildi elastik olarak iyileştirebilir ve kırışıklıkları azaltabilir. Riptropinin kullanılabileceği diğer tedaviler Turner sendromu, organ nakli, yanıklar ve travmadır.
Endikasyonları


Riptropin çeşitli tedaviler için kullanılabilir.
Çocuklarda ve yetişkinlerde doğal büyüme hormonu eksikliği vakalarında kullanılabilir. Normal büyüme hormonu seviyelerinin üretildiği ancak normal seviyelerin üzerinde olduğu durumlarda da kullanılabilir. Çocuklarda, doğal büyüme hormonu üretilmediğinde kullanılabilir, bu nedenle boy uzaması problemleri ortaya çıkabilir, bu nedenle Riptorpin çocuk büyümesini artırmak için bir yardım olarak verilebilir. Yetişkinlerde doğal büyüme hormonunun reddettiği durumlarda kullanılabilir. Kas kütlesini arttırabilir, vücut yağını azaltabilir ve cildi elastik olarak iyileştirebilir ve kırışıklıkları azaltabilir. Riptropinin kullanılabileceği diğer tedaviler Turner sendromu, organ nakli, yanıklar ve travmalardır.

İletişim bilgileri
HongKong Amgen Biopharm CO.,LTD

İlgili kişi: Mr. Johnny Lee

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)