Ana sayfa ÜrünlerRekombinant İnsan Büyüme Hormonu

Riptropin doğal büyüme insan büyüme hormonu

Thanks for your good quality product and excellent service, we will come back again!

—— Fransa'dan Stephanie

Delivery soon, the parcel is sealed, and the second time to order, as always! Will order again after a few weeks, be a long-term cooperation!

—— Belinda Raman

Angtropin ve Nuptropin, daha önce hiç kullanmadığım en iyi rhGH 191aa. Google’ı kontrol ettim ve birçok fitness ve vücut geliştirme forumunda bir sürü pozitif yorum buldum.

—— Bayan Valerie Bradley

Ben sohbet şimdi

Riptropin doğal büyüme insan büyüme hormonu

Çin Riptropin doğal büyüme insan büyüme hormonu Tedarikçi

Büyük resim :  Riptropin doğal büyüme insan büyüme hormonu

Ürün ayrıntıları:

Place of Origin: China
Marka adı: Riptropin
Sertifika: GMP & ISO9001:2000 & SFDA
Model Number: 100iu

Ödeme & teslimat koşulları:

Minimum Order Quantity: 1 box (120iu)
Fiyat: Negotiation
Packaging Details: Original Box
Delivery Time: 5-7 business days
Payment Terms: Western Union, MoneyGram, T/T
Supply Ability: 2000 boxes/month
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Türü: Amino Asitler Saflık: % 99.9 dak
Model numarası: HGH ödeme: WU Moneygram veya Havale (T / T)
SEVK İRSALİYESİ: Kurye ile Garanti: başarılı teslimat
Vurgulamak:

human hormone growth injections

,

human growth hormone hgh

Riptropin [rDNA orijinli], bu hormonun daha yüksek seviyelerini gerektirebilecek veya gerektirmeyen insanlar için doğal büyüme insan büyüme hormonu sağlamanın bir yoludur. Riptropin, hipofiz bezinin ürettiği doğal büyüme hormonu ile aynıdır, çünkü 191 amino asit sekansı yapan salgılama teknolojisi ile üretilir.

Riptropin, en yüksek dereceli bir enjekte edilebilir insan büyüme hormonudur. Doğal olarak hipofiz tarafından üretilen HGH, insan vücudundaki birçok fonksiyondan sorumludur. HGH yağ oluşumunu hızlandırırken kas gelişimini destekler, uygun vücut kompozisyonunu destekler. Ayrıca kolesterolü düşürme ve iyi hissetme duyguları ile de yardımcı olur.

GH eksikliği olan kişiler genellikle zayıf kemiklere, azalmış kas gücüne, artmış vücut yağına, daha yüksek kolesterollere sahiptir ve depresyondan muzdarip olabilirler. Riptropin bu gibi durumlarda yardımcı olabilir.

Riptropin çeşitli tedaviler için kullanılabilir.

Çocuklarda ve yetişkinlerde doğal büyüme hormonu eksikliği vakalarında kullanılabilir. Normal büyüme hormonu seviyelerinin üretildiği ancak normal seviyelerin üzerinde olduğu durumlarda da kullanılabilir. Çocuklarda doğal büyüme hormonu üretilmediğinde kullanılabilir, bu nedenle çocuklarda büyümeyi artırmak için bir yardım olarak Riptropin verilebilir, bu nedenle boy problemleri oluşabilir. Yetişkinlerde doğal büyüme hormonunun reddettiği durumlarda kullanılabilir. Kas kütlesini arttırabilir, vücut yağını azaltabilir ve cildi elastik olarak iyileştirebilir ve kırışıklıkları azaltabilir. Riptropinin kullanılabileceği diğer tedaviler Turner sendromu, organ nakli, yanıklar ve travmadır.

Riptropin kullanım kuralları

Görünüm - Her flakon beyaz toz şeklinde 10iu riptropin içerir. Güç caked veya küçük parçacıklar halinde görünebilir, bu büyüme hormonu için normaldir.

Dozaj - Kullanılan tedaviye dayanmaktadır. Günlük dozaj, vücut ağırlığının kilogramı başına 0.005 mg arasında, vücut ağırlığının kilogramı başına 0.06 mg arasında değişir. Daha düşük doz ile başlanması ve yavaş yavaş gerekli hedef doza kadar artırılması önerilir. Lütfen doktorunuzun dozu aşmaması için size ne söylediğine göre hareket edin.

İlaç Reaksiyonu ve Diğer Tedaviler - İlaç etkileşimleri yan etkilere yol açabilir veya ilaç gücünü azaltabilir veya artırabilir. Aldığınız diğer ilaçların bu ilacın eylemine müdahale etmediğini doktorunuza danışın. Riptropin kullanmadan önce diğer koşulların tedavisi tartışılmalıdır. Riptropin insülin gereksinimlerini karşılayabileceğinden, diyabet doktorları ile görüşmek özellikle önemlidir.

Yan Etkiler - Riptropin çoğu insanda yan etkilere sahip değildir. Çoğu yan etki sürekli kullanım veya dozu düşürerek duracaktır. Yaygın yan etkiler eklemlerde ağrıdır, bu sinirleri itebilen sudan kaynaklanır. Acı durmazsa dozu düşürmeyi düşünün, doktorunuzla konuşun. Bu bileşenlerden herhangi birine karşı alerjiniz varsa ilacı kullanmayın. Lütfen başka bir semptomunuz varsa derhal doktorunuza bildirin.

Önlem - Dozların kaydını tutun. Eğer diyabetik iseniz veya insülin kullanıyorsanız veya başka bir diyabetik, şeker düşürücü ilaç kullanıyorsanız, kan şekerini yakından izlemeniz gerekir çünkü büyüme hormonu vücudunuzun insüline verdiği cevabı değiştirebilir.

Saklama - 2-8 C'de saklayın. Donma. Riptropin çok kararlı ve normal oda sıcaklığında bir ay kalabilir. Ancak, mümkün olduğunda buzdolabında ve daima doğrudan ışıktan uzak tutulması tavsiye edilir. Seyreltildikten sonra soğutulmalıdır. Steril su durumunda 72 saat içinde kullanılmalıdır. Bakteriyostatik su ile seyreltilirseniz, 10 gün veya daha sonra bile kullanabilirsiniz.

İletişim bilgileri
HongKong Amgen Biopharm CO.,LTD

İlgili kişi: Mr. Johnny Lee

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)